Félcipő=>>Félláb
Székely viccek Kedvencekhez Ser
Szegény fiú kérdezi az apjától:
- Mikor lesz nekem édesapám félcipőm?
Az apa felhuzza a homlokát és igy válaszol:
- Majd ha féllábad lesz, fiam!
Ki a hideget nem szereti, hóember nem lehet...
Székely viccek Kedvencekhez Ser
Szegény fiú kérdezi az apjától:
- Mikor lesz nekem édesapám félcipőm?
Az apa felhuzza a homlokát és igy válaszol:
- Majd ha féllábad lesz, fiam!