Sokáig élnek
Skót viccek Kedvencekhez Ser
- Miért élnek oly sokáig Skóciában az emberek?
- ???
- Mert drága a temetés.
Nyugtával dicsérd a NAV-ot.
Skót viccek Kedvencekhez Ser
- Miért élnek oly sokáig Skóciában az emberek?
- ???
- Mert drága a temetés.