Láda
Katona viccek Kedvencekhez Ser
Két katona nagy ládát cipel a falu végén. Odamegy hozzájuk egy vénasszony és megkérdezi tőlük:
-Mi van ebben a ládában?
-Az hadititok!
-De azért látom, hogy jó nehéz lehet!
-Hát persze! Tele van rakétával.
Én nem vagyok rasszista, de az ember színe az fehér.
Katona viccek Kedvencekhez Ser
Két katona nagy ládát cipel a falu végén. Odamegy hozzájuk egy vénasszony és megkérdezi tőlük:
-Mi van ebben a ládában?
-Az hadititok!
-De azért látom, hogy jó nehéz lehet!
-Hát persze! Tele van rakétával.