Sir Arthur Conan Doyle « Viccek • KecskeFészek

A nősülés marhaság. Ha valaki egy pohár tejet akar inni, nem érdemes az egész tehenet megvenni.

Kezdőlap Véletlen poén Facebook oldalunk

Sir Arthur Conan Doyle

Sir Arthur Conan Doyle

Sherlock Holmes szülőatyja, Sir Arthur Conan Doyle egyszer Franciaországban töltötte nyári szabadságát. Amikor hazafelé utazott, Párizsban beszállt egy bérkocsiba.
- Hová vihetem, Mr. Doyle? - kérdezte a kocsis.
- Találkoztunk már valamikor, hogy tudja a nevem? - kérdezte a meghökkent író.
- Nem, uram még sosem. Viszont olvastam az újságban, hogy Marseillesben töltötte a szabadságát, és hát ez az a hely, ahol a Marseillesből érkezők szoktak kocsit fogni. A napbarnított bőre azt sugallta, hogy éppen vakációról tér haza. A ruhája alapján egyből látni Önön, hogy angol és nem francia. Ezeket a részinformációkat összerakva végül arra a következtetésre jutottam, hogy Ön csakis Sir Arthur Conan Doyle lehet.
- Ez fantasztikus. Ön olyan vaslogikával rendelkezik, mint az általam kitalált Sherlock Holmes! - lelkendezett az író.
- Ugyan, ez azért túlzás - szerénykedett a taxis. - Az is sokat segített, hogy az egyik bőröndjén ott volt a neve.

Egyveleg Kedvencekhez Havernak

  • Most 3.8636363636364/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Beküldte: Roslyn
Megtekintve: 848 alkalommal
Értékelés: 3.9 az ötből 22 vélemény alapján

Hoppá-hoppá! Jelentkezz be, ha hozzá szeretnél szólni...

Hoppá-hoppá! Jelentkezz be, ha hozzá szeretnél szólni...

Itt és most bejelentkezhetsz...

Itt és most bejelentkezhetsz...

Regisztrálok | Elfelejtettem a jelszavamat

Egyveleg

Egyveleg

hirdetés

Poénkereső

Poénkereső

Jelentkezz be...

Jelentkezz be...

Regisztrálok | Elfelejtettem a jelszavamat

Copyright © 2000 - 2012 KecskeFészek.hu - Poénból készül. Hajszálpontosan 17688 db poén van az oldalon és ez nem vicc. Minőségét megőrzi: korlátlan ideig.