Sherlock Holmes sátorozik « Viccek • KecskeFészek

A mai fiatalság azt hiszi, hogyha trágárságokkal tűzdeli tele a mondanivalóját, akkor azzal egyénivé válik. De mekkorát tévednek a nyomorult kis g**ik!

Kezdőlap Véletlen poén Facebook oldalunk

Sherlock Holmes sátorozik

Sherlock Holmes sátorozik

Sherlock Holmes és dr. Watson túrázni mennek, felállítják a sátrukat, és elalszanak. Néhány óra múlva Holmes felébreszti hűséges társát:
- Watson, nézzen fel az égre, és mondja meg, mit lát!
- Millió csillagot látok.
- És mit mond ez önnek?
Watson eltöpreng egy darabig.
- Asztronómiai szempontból ez azt jelenti, hogy milliónyi galaxis létezik, és potenciálisan milliárdnyi bolygó. Asztrológiailag ez azt jelenti, hogy a Szaturnusz az Oroszlánban áll. Az idő tekintetében ez azt jelenti, hogy körülbelül negyed négy van. Teológiai szempontból ez a bizonyíték arra, hogy az Úr mindenható és hogy mi kicsinyek és jelentéktelenek vagyunk. Meteorológiai nézőpontból ez arra enged következtetni, hogy holnap gyönyörű napunk lesz. És önnek mit mond ez?
Holmes hallgat egy darabig, majd megszólal:
- Watson, maga idióta! Valaki ellopta a sátrunkat!

Egyveleg Kedvencekhez Havernak

  • Most 4.8235294117647/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Beküldte: Roslyn
Megtekintve: 1376 alkalommal
Értékelés: 4.8 az ötből 51 vélemény alapján
Elkedvencelte: vakeger, juzerné, caster, Rókaa95, orsiii, Janesz911, Malloc

Hoppá-hoppá! Jelentkezz be, ha hozzá szeretnél szólni...

Hoppá-hoppá! Jelentkezz be, ha hozzá szeretnél szólni...

Itt és most bejelentkezhetsz...

Itt és most bejelentkezhetsz...

Regisztrálok | Elfelejtettem a jelszavamat

Egyveleg

Egyveleg

hirdetés

Poénkereső

Poénkereső

Jelentkezz be...

Jelentkezz be...

Regisztrálok | Elfelejtettem a jelszavamat

Copyright © 2000 - 2012 KecskeFészek.hu - Poénból készül. Hajszálpontosan 17683 db poén van az oldalon és ez nem vicc. Minőségét megőrzi: korlátlan ideig.