Jósnőnél « Viccek • KecskeFészek

Én nem szeretem az uborkát, és nagyon örülök, hogy nem szeretem, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig nagyon utálom.

A konyhafőnök ajánlata Címkék Bejelentkezés
KecskeFaceek Poénkereső

Jósnőnél

Egysoros viccek Kedvencekhez Ser

Voltam jósnőnél, hogy megkérdezzem, hogy milyen lesz a 2009-es év. Azt mondta ne aggódjak, nem lesz gáz...