Ha az Internet Explorernek van bátorsága, hogy megkérdezze, lehet-e alapértelmezett böngésző, akkor te is el tudsz hívni egy lányt randira.
Telefonos beszólások Kedvencekhez Ser
Miért is vitték el? :D