Reggelizni mentem
Napi bölcsesség Kedvencekhez Ser
Reggelizni mentem. Ha nem jönnék 12:30-ig, akkor ebédelni is.
Azon gondolkodom, hogy mi lusták majd a mennybe megyünk vagy küldenek értünk valakit?
Napi bölcsesség Kedvencekhez Ser
Reggelizni mentem. Ha nem jönnék 12:30-ig, akkor ebédelni is.