Kistehen 2
videó
Kistehen 2
A gazdasági válság, és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.
Kistehen 2
Még egy paródia...
hát ezek rohadt hülyék :D..."hmmm...touch my tra-la-laaa" xD. Bár a fejükön is látszik hogy nem épp százasok :'D
Lady Gaga - Bad Romance sajátos előadásmódban
Érdekes előadás...