Jó a buli XD
videó
Kicsit túlzásba vitték a szintetikát XD
Beethoven egy zseniális zeneszerző, aki a legtöbb művét kaputelefonra írta.
Kicsit túlzásba vitték a szintetikát XD
:)
Darth Vader forogna a sírjában ha ezt hallaná.
sztem poén :)
amúgy ehhez a "kliphez" nagyon sok zene alá illik, állatok ezek az indiaiak, hoyg tudnak táncolni